Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem, na rynek polski, produktów niemieckiej firmy MICKE BRUEHMANN GMBH , która w swojej 110 letniej historii, stała się ekspertem w technologicznych zastosowaniach materiałów ciernych i wypracowała innowacyjną rodzinę materiałów ceramicznych , służących jako cierne okładziny bębnów napędowych i nienapędzanych do przenośników taśmowych.

micke3

Okładziny te, dostępne w rożnych wykonaniach, dostosowanych do potrzeb konkretnych rozwiązań technologicznych, w zasadniczy sposób polepszają współpracę bębnów z taśmą przenośnikowa. Praktycznie eliminując możliwości poślizgu, pomiędzy taśmą a bębnem w nawet najtrudniejszych warunkach pracy, generują one znaczne oszczędności po stronie użytkownika taśmociągu, które wynikają z zasadniczej redukcji awarii przenośników i wynikających z nich przestojów produkcyjnych.

 

 

Wypracowana przez lata technologia produkcji i systemy zamocowań tych okładzin do bębnów przenośników, zaowocowały ekstremalnie wysoką trwałością tych okładzin, zapewniając wymierne korzyści finansowe użytkownikom i bezawaryjną, stabilną pracę urządzeń.

 

Firma MICKE BRUEHMANN GmbH, korzystając ze swoich wieloletnich doświadczeń w technologii tarcia produkuje także ceramiczne i metaliczne okładziny hamulcowe i ślizgowe do różnych zastosowań przemysłowych.

 

ZOBACZ BROSZURĘ