NOWOCZESNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Działając na polskim rynku od 1994 roku, nasza firma wyspecjalizowała się w technice hamowania, tarcia i poślizgu a w szczególności hamulców i sprzęgieł przemysłowych. Nasi doświadczeni doradcy techniczno-handlowi zapewniają fachowe wsparcie, przy rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów, występujących w napędach linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń wszystkich branż produkcyjnych. Na rynku polskim promujemy wyroby sześciu wiodących producentów różnych komponentów napędów przemysłowych z Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i U.S.A., których reprezentujemy w Polsce, na prawach autoryzowanego dystrybutora.

 

 

 
BREMSKERL REIBBELAGWERKE EMMERLING GmbH & CO KG
ORTLINGHAUS WERKE

FRICTION MARKETING LIMITED

TUFCOT

RIMTEC CORPORATION

MICKE BRUEHMANN

nowoczesne, bezazbestowe okładziny cierne do sprzęgieł i hamulców   sprzęgła i hamulce przemysłowe do wszelkich zastosowań   płyty cierne i stalowe do wielopłytkowych układów sprzęgieł, hamulców i automatycznych przekładni trakcyjnych   nowoczesne kompozyty łożyskowe, na łożyska ślizgowe, prowadnice urządzeń, uszczelnienia ruchowe itp. Do zastosowania tam, gdzie niezbędne są: niski współczynnik tarcia, rozwiązanie problemu ze smarowaniem i wysoka wytrzymałość.   przemysłowe sprzęgła magnetyczne i głowice zakręcające do maszyn napełniajacych PET   nowoczesne okładziny cierne do bębnów przenośników taśmowych

 

Specjalizujemy się także w:

  • remontach sprzęgieł przemysłowych i hamulców wszelkiego rodzaju
  • regeneracji tarcz ciernych ,opasek i szczęk przemysłowych hamulców i sprzęgieł, poprzez wymianę ich okładzin ciernych, w technologii oklejania ich na gorąco, lub nitowania.

 

Działamy na terenie całego kraju, z dwóch lokalizacji. Oddział Gdańsk obsługuje firmy i zakłady przemysłowe zlokalizowane w północnej części Polski, zaś Oddział Katowice służy klientom z jej części południowej.

W ponad dwudziestoletniej historii naszej działalności zaufały nam niemal wszystkie wiodące firmy branż: hutniczej, stoczniowej, kopalnictwa paliw i minerałów, samochodowej, maszynowej, portów morskich, maszyn budowlanych, produkcji opakowań , metalowej , meblarstwa, przetwórstwa spożywczego i innych (zobacz listę referencyjną), jednak nie pomijamy okazji do współpracy z firmami mniejszej skali, także jednoosobowymi. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów i nie zawodzimy okazanego nam zaufania.

 

plus